Gjithçka që Duhet të Dinë Prindërit Zmadho

Gjithçka që Duhet të Dinë Prindërit

JB0214

Produkte te reja

 • Numri i faqeve: 286
 • ISBN: 9789928240071
 • Viti i botimit: 2017
 • Përkthyesi: Virgjil Muçi
 • Shtëpia botuese: Aeditions

Me shume detaje

196 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 000 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Plot pasion, por objektiv – libri i parë praktik që ju mëson për prindërimin, duke sjellë fakte, e jo duke hamendësuar, se si t’i rritni sa më mirë fëmijët tuaj.

ZBULO FORCËN E DASHURISË mes teje dhe fëmijës; mëso se prekja, e qeshura dhe loja nxitin hormonet që zhvillojnë aftësinë për të dashuruar jetën.

ZBULO TË VËRTETËN për strategjitë e përkujdesit ndaj fëmijëve, duke hulumtuar mënyrat se si e brumos përvoja trurin e foshnjës.

MËSO T’U PËRGJIGJESH shpërthimeve të çastit e të lotëve, që ta ndihmosh fëmijën dhe veten për të bërë gjumë të ëmbël gjatës natës.

Shkruar nga psikoterapistja për fëmijë, autore librash për shëndetin mendor dhe e nderuar me çmime të ndryshme, Margot Sunderland.

Shpjegon gjithçka në mënyrë shkencore pa u shkëputur nga realiteti i rritjes së një fëmije.

 Një libër nga Margot Sunderland

Me 286 faqe

30 produkte te tjere ne kete kategori: