Autizmi dhe Përfshirja e Prindërve në Trajtimin e Tij Zmadho

Autizmi dhe Përfshirja e Prindërve në Trajtimin e Tij

UE0174

Produkte te reja

900 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

900 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Një nga librat më të mirë që iu vjen në ndihmë prindërve që kanë fëmijë me çrregullime të spektrit autik, me këshilla dhe informacione për njohjen dhe trajtimin e kësaj simptome.

Nje liber nga Artemisa Shehu

Me 150 faqe

30 produkte te tjere ne kete kategori: