Cmim i reduktuar! Shtatzania Ditë pas Dite Zmadho

Shtatzania Ditë pas Dite

PE0058

Produkte te reja

302 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

750 Lekë

638 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nëntë muaj me këshilla praktike dhe të vërteta të pamohueshme.

Pjesë nga libri: E vështirë nuk do të thotë se do te pendohesh që ke mbetur shtatzënë. E vështirë nuk do të thotë se nuk do të bëhesh një nënë e shkëlqyer. Shtatzënia është e mrekullueshme: shumë e mrekullueshme. Gjithashtu është e mbushur me gëzim, kënaqësi, argëtim, çiltërsi dhe po: është e vështirë.

Nje liber nga Susan Magee & Kara

30 produkte te tjere ne kete kategori: