Hapat e mi te pare. Çaste te Embla (vajze)

JB0058

Produkte te reja

 • Numri i faqeve: 96
 • ISBN: 9789928177216
 • Grupmosha: 0-3 vjeç
 • Shtëpia botuese: Aeditions

Me shume detaje

502 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ruani çastet e paharruara nga jeta e fëmijës suaj gjatë tri viteve të para. Shënoni në këtë album kujtimet kryesore të fëmijës suaj, që do i njohin ata më vonë me historinë e hapave të tyre të para. 

Albumi "çaste të ëmbla" ka 96 faqe të mbushura me hapësirat përkatëse ku do vendosen kujtimet më të bukura të fëmijës në muajt e parë të jetës.

Vitet e para të jetës së fëmijës suaj kalojnë shumë shpejt, sa ndonjëherë vrulli i jetës na pengon të mbajmë në kujtime çdo moment të të voglit tonë. Ne ju ofrojmë këtë album, në mënyrë që fëmija juaj të ketë ditarin e çasteve më të shenjuara të jetës së tij, që mund t’i ruajë për gjithë jetën.

I ndarë në 5 kapituj:

1. Ja ku mbërrita

2. Familja ime

3. Mbërritja në shtëpi

4. Tabelëza e shëndetit

5. Dita ime

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Vajza

30 produkte te tjere ne kete kategori: