Globo Set Kafshe Gome, 6 Cope BLS Zmadho

Globo Set Kafshe Gome, 6 Cope BLS

IF0060

Produkte te reja

Globo

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Lodra te buta per femijet e moshave mbi 0 muajsh.

Material i bute gome te pademshme per femijet.

Seti permban 6 kafshe te ndryshme dhe me ngjyra.

Permasat 22,5 x 8 x 33,5 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: