Clementoni Loder Run&Fun Animals Baby

NOL0433

Produkte te reja

Clementoni

50 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Argetohuni me kafshet e savanes.

Lodra plastike te markes Clementoni.

Femijet mund ti shtyjne lehtesihst dhe kafshen fillojne te ecin.

E pershtatshme per femijet 6 - 36 muajsh.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: