Chipolino Tapet per te Luajtur Delfini

CHP0035

Produkte te reja

Chipolino

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 490 Lekë

Add to wishlist

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-5 muaj

Me shume informacion

Tapet per te luajtur, i markes Chipolino

Nje tapet i vecante, i bute dhe i rehatshem. Me personazhe te ndryshme si delfine etj

Ne pjesen e harkut ne forme tende jane te varura lodra te ndryshme, terheqese per femijet

Per femije te moshes 0 - 6 muajsh

30 produkte te tjere ne kete kategori: