Fisher Loder Price Brilliant Basics

ALG1208

Produkte te reja

Fisher Price

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje loje e vecante me unaza, e markesFisher Price

Loja klasike qe nuk duhet te mungoje ne grumbullin e lodrave

Me ngjyra te forta per te terhequr vemendjen

Kjo ben te mundur stimulimin ne perceptimin e ngjyrave dhe te fomave

Kjo loje gjithashtu ndihmon ne zhvillimin e aftesive grumbulluese dhe renditese te femijes

E pershtatshme per femije te moshave 6-36 muajsh

Materiali plastike e pademshme

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: