WinFun Piano me Tinguj dhe Drita

SL0559

Produkte te reja

WinFun

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Luaj me pianon e qenushit që kërcen është një lodër muzikore për foshnjat mbi 18 muaj.

Pianoja është një lodër shumëngjyrëshe që zhvillon koordinimin e duarve të fëmijës dhe mëson të menduarit logjik.

Eshtë gjithashtu një panel ndërveprues me shumë pjesë lëvizëse dhe tasta e pajnos me ngjyra të cialat ndriçojne.

Çelësat e pianos janë të mëdha, me nota, yje dhe kafshë.

Kur lëvizim mikrofonin, qenushi kërcen dhe ritmi i muzikës përshtatet me ritmin e lëvizjeve.

Ngjyrat e pasura inkurajojnë lojën dhe baza e gjerë e bën lodrën të qëndrueshme.

Specifikat e lodres:

• Piano me ngjyra dhe drita

• Qenush qe vallëzon

• Ingranazhe me ngjyra

• Mikrofoni (celular) Pianoja ka dy mënyra luajtjeje:

• Luan melodi

• Njohës - mëson se si të mendosh

• Zhvillimi fizik - ata zhvillojnë aftësi të shkëlqyera motorike

• Zhvillimi shoqëror - ata zhvillojnë komunikimin

• Mosha: 18m +

• Përmasat e produktit: gjerësia 28 cm, lartësia 21 cm, thellësia 13 cm.

• Bateritë: përfshihen 2 x AA

• Siguria: EN71-1, EN71-2, ENT1-3, EN62115

30 produkte te tjere ne kete kategori: