Chicco Projeksion Magic Forest 0+

PB0851

Produkte te reja

Chicco

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

5 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Krijojini femijeve nje ambjent argetues dhe qetesues edhe kur ata jane te shtrire ne krevat

Te gjitha projektohen ne dhomen e femijes 

Pajisja ka tre funksione te ndryshme: rrotullohet, shfaq si imazhe te projektuara personazhet e pyllit dhe ka 7 melodi te ndryshme te cilat zgjasin nga 15 minuta

Ju mund te zgjidhni te preferuaren e femijes suaj por edhe mund ti kombinoni

Mund te perdoret qe nga lindja e femijes

Me permasa 32 x 40 x 42 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: