Ndricues Dhome Star Master

Produkte te reja

14 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 490 Lekë

990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Ndricues dhe projektues për natën Star Master.

Mbusheni dhomën tuaj me yje dhe dritën e hënes, në mënyrë që të ndiheni sikur po shtriheshit nën yje!

Promovon gjumin - Kjo llambë me projektor me yje është një dritë e shkëlqyeshme për fëmijët tuaj të frikësuar nga errësira para gjumit.

Zgjidhni ne 4 lloje ndircimesh LED me dritë blu, dritë të ngrohtë, dritë jeshile, dritë të kuqe, drita është e rehatshme jo verbuese

Nuk është fare e vështirë për tu përdorur. Në të do te gjeni tre butona ku mund të ndryshoni programin e dritave.

Punon me Korend ose me Bateri 4 x AAA (nuk përfshihen)

30 produkte te tjere ne kete kategori: