Globo Set Ndertimi Mini Automjete

IF0082

Produkte te reja

Globo

18 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

350 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set me formuese te markes Globo.

Me formueset femijet do te formojne mini automjete te ndryshme.

Nje loje argetuese e cila do te zhvilloje imagjinaten e femijes.

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: