Fisher Price Loder Stack & Explore

ALG1212

Produkte te reja

Fisher Price

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Fisher Price Loder Stack & Explore

Psese blloqe qe femija te argetohet duke ndertuar nje kulle ose duke i vendosur brenda njeri-tjetrit

Blloqet kane ngjyra te gjalla, karaktere te kendshme, numra dhe objekte te perditshme

Femija mund ti grumbulloje duke i pershtatur nga me i madhi te me i vogeli

Kjo loje e ndihmon femijen te zhvilloje aftesi te shkelqyera motorike dhe koordinim vizual-manual

Ato jane te lehta per tu grumbulluar, gje qe inkurajon vetebesimin tek femija.

Stimulon aftesine e arsyetimit dhe zgjidhjen e problemeve pasi femija meson se si t'i grumbulloje dhe t'i pershtatet blloqeve

Paketimi permban 5 blloqe me ngjyre

Te pershtatshme per femijet  6-36 muajsh

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: