Clementoni Loder Martino il Cavallino Baby

PB0801

Produkte te reja

Clementoni

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

8 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kali lekundes i pershtatshem per femijet mbi 1 vjec.

Ai sherben si nje qender aktivitetesh 3 ne 1.

Me aktivitete te ndryshme per ti mesuar femijeve shkronjat, numrat dhe emrat e kafsheve.

Ndihmon edhe ne zhvillimin e imagjinates.

Permasat 29 x 55 x 46 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: