Small Foot - Kub per Vendosjen e Formave Zmadho

Small Foot - Kub per Vendosjen e Formave

HV0127

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kub per vendosjen e formave, Small Foot.

Formueset jane me ngjyra te ndryshme te forta per te terhequr vemendjen e femijes.

Keto lodra jane prej druri.

Ngjyrat e ndritshme jane te pershtatshme per te zhvilluar perceptimin vizual, perqendrimin,vemendjen etj.

Keto lodra gjithashtu do te nxisin edhe imagjinaten e femijes suaj.

Te pershtatshme per femijet e moshes 10 muajsh.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 10 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: