Clementoni Puzzle maxi 60 finding nemo

NOL0163

Produkte te reja

Clementoni

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pazell me personazhet e filmit te njohur Ne kerkim te Nemos

Per femijet mbi 4 vjec

Me 60 pjese e markes Clementon

Zhvillon aftesine e te menduarit dhe imagjinaten krijuese te femijes

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 4 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: