Small Foot - Pazell "Animal Heads" Zmadho

Small Foot - Pazell "Animal Heads"

HV0144

Produkte te reja

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pazell prej druri per femije, Small Foot.

Ne secilin prej tyre jane te vizatuar kokat e kafsheve te ndryshme.

Femija bashke me lojen do te mesoje edhe kafshet.

Per femije mbi 2 vjec.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani.

Permasat 40x30x1cm  (7x6 cm)

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2+ vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: