Small Foot - Loder Telefon me Rrota

HV0190

Produkte te reja

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

5 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Telefon prej druri per te kenaqur femijet, Small Foot.

Per femijet mbi 1 vjec.

Cdo faqe e kubit ka nje loje ndryshe.

Lojra te cilat zhvillojne aftesite motorike te femijes.

Eksplorojne me kurreshtje te gjitha pjeset.

Zhvillim i kordinimit te shqisave, sy-dore.

Lojrat Small Foot jane te prodhuara ne Gjermani.

Permasat 19x18x19 cm.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2+ vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: