Clementoni Puzzle 1000 Pjese Neuschwanstein

NOL0228

Produkte te reja

Clementoni

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pazell per ndertimin e Neuschwanstein

Per femijet mbi 13 vjec

Me 1000 pjese e markes Clementon

Zhvillon aftesine e te menduarit dhe imagjinaten krijuese te femijes

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 13 vjeç+

30 produkte te tjere ne kete kategori: