Clementoni Loder Motocikleta Valentina & Valentino

Produkte te reja

Clementoni

18 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

5 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Motocikleta Valentina & Valentino, e markes Clementoni.

Xhirot ne te do te jene te parezistueshme dhe do te jete shoqeruesja e tyre per hapat e para.

Kjo motociklete pervec xhirove qe ofron eshte nje qender e vertete edukative.

Ne te femija do te mesoje numrat dhe shkronjat italisht dhe anglisht.

Ajo ndihmon ne zhvillimin e aftesive motorike, gjihesore. Zhvillon imagjinaten si dhe perceptimet vizuale.

Keshillohet per femijet e moshes mbi 9 muajsh.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 10 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: