Clementoni Puzzle 6000 Neuschwanstein

NOL0183

Produkte te reja

Clementoni

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Formuese puzzle me 6000 pjese, Clementoni.

Ndertoni panoramen e bukur te Neuschwanstein.

Permasat 51x32cm

Nje loje qe do ti argetoje te gjithe, jo vetem femijet.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 7 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: