Clementoni Loder Laboratori i Kristaleve

NOL0202

Produkte te reja

Clementoni

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Laboratori i kristaleve me te cilin mund te ndjeheni si nje shkencetar i vertete.

Zbulo si te krijosh kristale te bardha, me ngjyra dhe fosforeshente. Nje laborator i pasur me plot aksesore per te krijuar kristale qe ndricojne ne erresire.

Fale shkumesit dhe disa substancave kimike jo te demshme, do mund te krijoni objekte me forma fantastike dhe mund te rrisni kristale ne leter thithese.

E pershtatshme per femijet e moshave mbi 8 vjec.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 8 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: