Clementoni Loder Start-Tube Clementoni

NOL0029

Produkte te reja

Clementoni

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Start Tube, nje loder nga Clementoni.

Femijet e vegjet do te zbaviten me formueset e vogla polet ngjyra.

E pershtatshme per femijet e moshes mbi 9 muaj.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 9 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: