Clementoni Loder Bruno Formula 1 Baby Clementoni

NOL0030

Produkte te reja

Clementoni

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Bruno, makina e Formula 1 nga Clementoni.

Nje loder per femijet e moshave mbi 1 vjec.

Funksioni "press&go" eshte ideale per te inkurajuar manualitetin e femijes dhe te kuptojne lidhjen shkak-pasoje.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

30 produkte te tjere ne kete kategori: