Clementoni Loder Molla

NOL0058

Produkte te reja

Clementoni

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Molla qe kendon, nga Clementoni.

Nje loder e cila mund te varet tek krevati ose karroca.

Me muzike dhe ngjyra terheqese oer femijet.

E pershtatshme per femijet mbi 0 muajsh.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: