Clementoni Loder Mickey Gjume te Embel

NOL0060

Produkte te reja

Clementoni

6 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 490 Lekë

1 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Loder qe varet tek krevati ose karroca, e markes Clementoni.

Me melodi qetesuese per nje gjume te qete per te vegjlit tuaj.

Per te gjithe femijet mbi 0 muajsh.

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem
Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: