Clementoni Loder Mickey Mini Traktori

NOL0079

Produkte te reja

Clementoni

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 650 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Taktori i Mickeyt nga Clementopni.

Nje makine e cila ka tinguj te ndryshem.

Materiali plastike rezistent dhe i pademshem.

Me ngjyra te forte dhe te ndritshme per te terhequr vemendjen e femijeve.

Keshillohet per femijet  e moshes mbi 6 muajsh.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: