Clementoni Loder Format dhe Ngjyra e Para

NOL0095

Produkte te reja

Clementoni

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje loder e cila do tu mesoje femijeve ngjyrat dhe format e para.

Ideale per zhvillimin e inteligjences se femijes si dhe koordinimin sy-dore.

E markes Clementoni.

Per femije te moshave mbi 2 vjec.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2+ vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: