Fisher Price Loder Krijuese me Tasa

OR1734

Produkte te reja

Fisher Price

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Loder e markes Fisher Price per femije mbi 3 vjeç

E perbere nga 10 tasa te ndryshem me disa ngjyra

Vendosen njeri pas tjetrit sipas numrave apo ngjyrave

Nje loder qe zhvillon aftesine krijuese dhe logjiken e femijes tuaj

Ne kuti ehste i perfshire edhe nje top i vogel i bardhe qe perdoret si fytyra e krijeses tuaj

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: