Cam Kosh Brevettato B120

Produkte te reja

CAM

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

15 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kosh me tapet, per femije te moshes mbi 0 muaj, me peshe 0-15 kg, i markes Cam.

I pershtatshem per fjetje por edhe per oret e argetimit te femijes.

Mund te terhiqet e te zhvendoset neper shtepi.

Sistem per mbylljen dhe hapjen me lehtesi te krevatit.

Rrethimi i kravatit eshte me rrjete, cka e ben ate me te sigurte.

Koshi ka permasa 125x77.5x83 cm ndersa i mbyllur 27.5x77.5x100.5 cm dhe peshon 13.8 kg.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: