Kukulla Barbi

OR1791

Produkte te reja

Mattel

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kukulla Brbie eshte gjithmone e preferuara e vejzave.

Barbie eshte nje fashioniste e vertete.

Simpatike dhe me veshje te bukura.

Nje shoqe per te kaluar kohen e lire.

E pershtatshme per moshat 3 - 10 vjec.

Permasat 13 x 6 x 33 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: