Cam Karrige Relaksi Gironanna S346

Produkte te reja

CAM

 • Karrige relaksi per femije
 • Marka CAM
 • Me ngjyra 
 • 2 pozicione 
 • Me tinguj
 • Me prize ose me bateri

Me shume detaje

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

24 690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Karrige relaksi per te vegjlit tuaj, e markes Cam.

Nje karrige plot ngjyra dhe dizenjo te ndryshme.

Nje zgjidhje ideale per gjumin e femijeve, por jo vetem. Ajo mund te perdoret edhe si nje karrige ku femijet mund te luajne.

Eshte e rehatshme dhe e bute. Me lodra te vogla te varura ne te.

Mbeshtetja mund te levizet ne 2 pozicione sipas nevojes, dhe mekanizmi i lekundjes eshte nje tundim per boten e endrrave.

Siguria eshte e garantuar nga rripat.

Me tinguj te ndryshme dhe volum te rregullueshem.

E pershtatshme per femijet mbi 0 muajsh me peshe 0-9 kg.

Vashja lahet lehtesisht ne 30°C.

Pesha e karriges eshte 9.1kg.

Mekanizmi i karriges mund te punoje me prize ose me bateri (4 type D batteries – 1,5 volts).

Permasat e karriges kur eshte mbyllur 48x73x113 cm, e hapur 114x78x104 cm.

Fleta e të dhënave

Sipas peshës ose moshës 0-9 kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: