Cam Karrige Relaksi Giocam S362

Produkte te reja

CAM

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

9 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Karrige relaksi per te vegjlit tuaj, e markes Cam.

Nje karrige plot ngjyra dhe dizenjo te ndryshme.

Nje zgjidhje ideale per gjumin e femijeve, por jo vetem. Ajo mund te perdoret edhe si nje karrige ku femijet mund te luajne.

Eshte e rehatshme dhe e bute.

Mbeshtetja mund te levizet ne 3 pozicione sipas nevojes.

Siguria eshte e garantuar nga rripat.

E pershtatshme per femijet mbi 0 muajsh me peshe 0-9 kg.

Vashja lahet lehtesisht ne 30°C.

Pesha e karriges eshte 3.8kg.

Permasat e hapur 46.5x78.5x59 cm

               e mbyllur 45.6x81.5x15.3 cm

Fleta e të dhënave

Sipas peshës ose moshës 0-9 kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: