Pino Mini Pazell Kermilli Zmadho

Pino Mini Pazell Kermilli

BAO0321

Produkte te reja

Pino

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Puzzle me Kermillin per femije mbi 18 muajsh 

Ne forme katrore prej druri me ngjyra te ndezura e markes Pino

Formuesja ka 4 elemente dhe konsiston ne ndertimin e kermillit me ngjyra

Terheq vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillon aftesine per te dalluar format dhe ngjyrat

Permasat 15x15x0,7 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 18 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: