BanBao Set ndertimi "Constrution" Automjet Ndertimi

IF0053

Produkte te reja

BanBao

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set ndertimi me formuese e markes BanBao.

Nje loje argetuese per femijet mbi 5 vjec.

Paketimi permban 315 formuese.

Permasat 37.5×28.5×6.5 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 5 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: