BanBao Set Ndertimi "Constrution" Mini Ekskavator

IF0054

Produkte te reja

BanBao

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set ndertimi me formuese e markes BanBao.

Nje loje argetuese me mini ekskavator per femijet mbi 5 vjec.

Paketimi permban 103 formuese.

Permasat 23x15x5 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 5 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: