BanBao Set Ndertimi "Policia"

IF0055

Produkte te reja

BanBao

20 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje grabites po mundohet te largohet.

Ndohmojeni policin qe ta kape.

Ndertoni stacionin e policise me formueset.

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Paketimi permban 38 pjese.

Permasat 33x24x10 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: