Globo Tabele Magnetike 2ne1 me 62 Magnete

IF0058

Produkte te reja

Globo

16 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tabele magnetike shume praktike, e cila do te beje qe femijet te mesojne me qejf.

Femijet do te mesojne shkronjat dhe numrat.

Material plastik i perpunuar me cilesi te larte.

Paketimi permban 62 pjeseza me magnet (numra dhe shkronja).

E pershtatshme pert femijet 3-6 vjec.

Permasat 30 x 30 x 30 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-6 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: