Globo Kub/Tapet Multiaktivitet 2ne1

IF0059

Produkte te reja

Globo

8 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Femijet do te argetohen duke formuar kubin shumngjyresh.

Me faqet e kubit ne forme puzzle ato mund te formojne nje tapet.

Nje kub i vecante me multiaktivitete.

Femijet mund te mesojne ngjyrat, format, te numerojne etj.

E pershtatshme per femijet e moshave mbi 1 vjec.

Permasat 53.5 x 4.5 x 37 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

30 produkte te tjere ne kete kategori: