Globo Set Kafshe Deti Gome, 8 Cope BLS Zmadho

Globo Set Kafshe Deti Gome, 8 Cope BLS

IF0062

Produkte te reja

Globo

18 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Lodra te buta per femijet e moshave mbi 0 muajsh.

Material i bute gome te pademshme per femijet.

Seti permban 8 kafshe te ndryshme deti dhe me ngjyra.

Permasat 27 x 22 x 6 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0+

30 produkte te tjere ne kete kategori: