Pino Pazell Qeni 12 Elemente Zmadho

Pino Pazell Qeni 12 Elemente

BAO0283

Produkte te reja

Pino

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

330 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pino Pazell Qeni 12 Elemente Puzzle me Qenush per femije mbi 2 vjec.

Ne forme katrore prej druri me ngjyra te ndezura e markes Pino.

Formuesja ka 12 elemente dhe konsiston ne ndertimin e qenushit me ngjyra.

Terheq vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillon aftesine per te dalluar format dhe ngjyrat.

Permasat 20x17,5x0,8 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2+ vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: