Shkuma Magjike 3

OR1834

Produkte te reja

Spin Master

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shkuma magjike ju jep mundesi femijeve te krijojne forma dhe personazhe te ndryshme.

Shkuma shkrihet ne nxehtedsine e ajrit dhe pasi i keni dhe formen qe deshironi, ngurtesohet perseri.

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: