Pino Pazell Vajza 12 Elemente Zmadho

Pino Pazell Vajza 12 Elemente

BAO0297

Produkte te reja

Pino

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

330 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Puzzle me Vajza per femije mbi 2 vjec.

Ne forme katrore prej druri me ngjyra te ndezura e markes Pino.

Formuesja ka 12 elemente dhe konsiston ne ndertimin e vajzes ne natyre me ngjyra.

Terheq vemendjen e femijes tuaj dhe zhvillon aftesine per te dalluar format dhe ngjyrat.

Permasat: 20x17,5x0,8 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2+ vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: