Pino Loder Prej Druri Xhirafa Zmadho

Pino Loder Prej Druri Xhirafa

BAO0344

Produkte te reja

Pino

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje loje prej druri gjirafa qafegjate

Leviz duke e shtypur dhe eshte mjaft argetuese 

Kur femija juaj te rritet do ja shpjegoni se si funksionon nje loje por se pari le te kenaqen 

E pershtatshme per femije mbi 3 vjec

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: