Clementoni Makina Porsche Spider Edoardo

NOL0128

Produkte te reja

Clementoni

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje makine per femije 1-4 vjeç.

E markes Clementon me ngjyre portokalli.

Makina flet  dhe inkurajon femijen drejt mesimit te fjaleve te reja.

Shtypni Press&Go dhe nisuni drejt aventures.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 1-4 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: