Pino Ora Happy Zmadho

Pino Ora Happy

BAO0393

Produkte te reja

Pino

499 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje ore prej druri me rrathe 

Per vajza te vogla mbi 3 vjec 

Nje bizhuteri mjaft stil i vecante ne doren e femijes tuaj

Do te ndihmoje femijen te njohe numrat, oren dhe te rritet mjaftueshem ne kete aspekt

Permasat:3x6x6 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: