Globo Tren me Bateri Zmadho

Globo Tren me Bateri

IF0074

Produkte te reja

Globo

19 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Trani i markes Globo, i pershtatshem per femijet mbi 3 vjec.

Femijet do te argetohen duke ndertuar hekurudhen dhe stacionin e trenit.

Trani do te levize kehtesisht neper shina fale baterive.

Ai leshon tinguj te ndryshem dhe eshte me drita.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: