Globo Set Ndertimi Automjete Policie

IF0081

Produkte te reja

Globo

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set me formuese te markes Globo.

Me formueset femijet do te formojne automjetet e policise.

Nje loje argetuese e cila do te zhvilloje imagjinaten e femijes.

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: