Globo Autobuz me Bateri, Drita dhe Tinguj

IF0038

Produkte te reja

Globo

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Autobus me bateri drita dhe tinguj.

Loder e markes Globo mjaft argetuese per femijet.

Materiali plastike. Autobusi leviz duke krijuar melodi qesharake.

E pershtatshme per femije mbi 18 muajsh.

Permasat: 24 x 16.5 x 15

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 18 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: