Globo Tricikel me Pedale dhe Kosh

IF0042

Produkte te reja

Globo

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

4 790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje tricikel me pedale dhe kosh per femije.

Me tre rrota kosh ne pjesen e pasme dhe perparme me ngjyre portokalli.

Per femijet mbi 24 muajsh qe jane ne hapat e para te ecjes.

Tricikli eshte material plastik me permasa:30 x 30 x 30 cm.

Lodra eshte e marke Globo.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 18 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: